Songs of Conquest wychodzi z wczesnego dostępu! Duchowy następca Heroesów z oficjalną datą premiery

Songs of Conquest

Songs of Conquest od momentu ogłoszenia rozbudzał wyobraźnię fanów takich gier jak seria Heroes of Might & Magic czy Age of Wonders. Tytuł spędził prawie 2 lata we wczesnym dostępie i zebrał bardzo dobre opinie od graczy. Twórcy uznali jednak, że już pora na to, by produkcja opuściła early access i w krótkim wideo zapowiedzieli datę premiery.

Songs of Conquest z oficjalną datą premiery. Gra wychodzi z early accessu

Songs of Conquest — ogłoszenie daty premiery

Songs of Conquest to strategia turowa od szwedzkiego studia Lavapotion, która jest silne inspirowana kultową serią Heroes of Might & Magic. Tytuł ten w błyskawicznym tempie zdobył uznanie graczy i dziennikarzy oraz został doceniony za wciągający rozgrywkę, a także klimatyczny, stylizowany na retro styl graficzny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja już od prawie dwóch lat była dostępna dla graczy w ramach wczesnego dostępu. Teraz jednak deweloperzy podjęli decyzję o tym, że gra opuści wczesny dostęp. W krótkim filmie zamieszczonym na oficjalnym kanale studia w serwisie YouTube twórcy poinformowali, że wersja 1.0 Songs of Conquest będzie miała swoją premierę 20 maja 2024 roku.

Przy okazji tego oświadczenia deweloperzy poinformowali również, że pełna wersja przyniesie ze sobą masę nowych funkcji i usprawnień. To, co najbardziej ucieszy fanów, to wieść, że na premierę do gry trafi zupełnie nowa frakcja, czyli kupiecko państwo Barya.

Fanom turowych strategii pozostaje już tylko oczekiwać na premierę Songs of Conquest. Twórcy na szczęście nie każą graczom długo czekać, bo do debiutu gry pozostał już niecały miesiąc. Dajcie znać, czy wypatrujecie tej premiery!

Źródło: Eurogamer

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.