Sonic Frontiers otrzyma po premierze darmowe DLC. Szykuje się współpraca z inną popularną produkcją

Sonic Frontiers Monster Hunter

Premiera Sonic Frontiers zbliża się wielkimi krokami, więc wszyscy fani przygód Niebieskiego Jeża mogą szykować się na kolejną przygodę. W ostatnim czasie twórcy udostępnili wiele szczegółowych informacji na temat tej produkcji jak na przykład wymagania sprzętowe wersji na PC. Teraz na jaw wyszło, że po premierze na wszystkich grających czeka całkiem miła niespodzianka.

Sonic Frontiers z DLC nawiązującym do serii Monster Hunter

Na oficjalnym koncie Sonic the Hedgehog na Twitterze pojawiła się informacja, że 14 listopada w grze Sonic Frontiers pojawi się DLC nawiązujące do serii Monster Hunter. Japoński profil Niebieskiego Jeża przekazał tę samą informację, udostępniając tym samym kilka grafik pochodzących bezpośrednio z gry. W ramach tego DLC poza przedmiotami w produkcji pojawi się także zabawna minigra opierająca się na grillowaniu mięsa.

Przeczytaj też: PS5 czy Xbox Series X?

Ta dość nietypowa współpraca jest swego rodzaju odwdzięczeniem się za przysługę z poprzedniego roku, kiedy to do Monster Hunter zawitało darmowe DLC nawiązujące właśnie do najszybszego jeża na świecie. Na koniec warto przypomnieć, że Sonic Frontiers zadebiutuje 8 listopada 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.