Sonic Frontiers zadebiutuje w tym roku. SEGA nie zamierza opóźniać premiery

Sonic Frontiers

W tym tygodniu poinformowano, że podczas tegorocznej transmisji Gamescom Opening Night Live zaprezentowane zostaną nowe materiały i informacje z gry Sonic Frontiers. Tymczasem SEGA postanowiła po raz kolejny zapewnić, że nie zamierza opóźniać premiery wspomnianej produkcji. Fani niebieskiego jeża mogą więc być pewni, że tytuł – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Tegoroczna premiera gry Sonic Frontiers niezagrożona

Sonic Frontiers – zwiastun z fragmentami rozgrywki

W trakcie sesji Q&A z akcjonariuszami (dzięki VGC), Koichi Fukazawa oraz Makoto Takahashi z firmy SEGA zostali zapytani, czy wydawca rozważa opóźnienie premiery Sonic Frontiers. Włodarze po raz kolejny dali jednak jasno do zrozumienia, że nowa produkcja z niebieskim jeżem w roli głównej ukaże się na rynku zgodnie z planem, czyli w 2022 roku.

SEGA liczy również, że popularność filmu „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” wpłynie pozytywnie na sprzedaż gry Sonic Frontiers. Japończycy zapewniają także, że wiążą spore nadzieje ze wspomnianym tytułem, a produkcja będzie wspierana w przyszłym roku podatkowym. Fani mogą się więc spodziewać różnego rodzaju aktualizacji lub innych atrakcji.

Zobacz też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

Sonic Frontiers zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Dokładna data premiery gry nie jest na ten moment znana. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie zmianie w trakcie wspomnianej transmisji Gamescom Opening Night Live, która odbędzie się już 23 sierpnia.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!