Sonic X Shadow Generations zapowiedziane! Sega prezentuje powrót do gry sprzed lat

Sonic X Shadow Generations

Wczorajszy pokaz State of Play obfitował w wiele ciekawych gier. Jedną z nich była zapowiedź Sonic X Shadow Generations. To remaster uznanego hitu sprzed lat.

Sonic X Shadow Generations – zapowiedź

Zwiastun Sonic X Shadow Generations

Sonic Generations pojawił się na rynku w 2011 roku. Teraz Sega zdecydowała o wydaniu zremasterowanej wersji gry, która zostanie wzbogacona o nową zawartość.

Ta obejmuje kampanię fabularną Shadowa. W niej będzie on musiał zmierzyć się ze swoim nemezis – Black Doomem.

Poza tym gra zaoferuje rzecz jasna dawne poziomy z Sonic Generations. Etapy 2D oraz 2D zostaną wzbogacone o ulepszoną grafikę i kolejną dodatkową zawartość.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pewną ciekawostką jest fakt, że Sonic X Shadow Generations zadebiutuje także w języku polskim. Tak wskazuje Steam, gdzie kartę produktu gry można znaleźć w tym miejscu.

Niestety produkcja na razie nie ma daty premiery. Wiemy jednak, że trafi na PC, PS4, PS5, Xboxa One, Xboxy Series X|S i Nintendo Switch.

Źródło: Sony / SEGA

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.