Pamiętacie pokaz PS3? Konferencja, o której Sony wolałoby zapomnieć, trafiła na YouTube w Full HD

PlayStation E3 2006

Dzięki kanałowi Noclip Game History Archive na YouTube dziś możemy obejrzeć dosyć groteskową konferencję Sony z E3 2006 w wysokiej jakości. Wydarzenie przeszło do historii jako jedno z najgorszych w całej historii producenta PlayStation. Powodów ku temu było co najmniej kilka.

Pokaz Sony z E3 2006 dostępny w jakości Full HD

Pokaz Sony – E3 2006

Sony podczas E3 2006 skupiało się mocno na ujawnianiu kolejnych informacji na temat zapowiedzianego rok wcześniej PS3. Niemniej wydarzenie raczej nie zostało zapamiętane przez graczy w sposób, którego oczekiwała firma.

Na jego kanwie powstało bowiem kilka memów. Dla przykładu wystarczy wspomnieć o „gigantycznym wrogim krabie” czy przeciąganym „Riiiidge Raaaacer”.

W tym miejscu warto poświęcić trochę czasu samemu kanałowi Noclip Game History Archive, który opublikował powyższy materiał. Osoby prowadzącego go twierdzą, że są w posiadaniu setek różnych materiałów związanych z grami, które chcą uchronić od zapomnienia. Prawdopodobnie przyjdzie nam więc obejrzeć jeszcze sporo odnowionych, historycznych i kluczowych dla branży konferencji oraz pokazów.

Zobacz też: Router gamingowy – najlepsze modele

Kup PlayStation 5

Dodajmy też, że nie tylko Sony może pochwalić się poważną wtopą na tego typu wydarzeniach. Kilka lat później to samo przytrafiło się Microsoftowi przy okazji zapowiedzi Xboxa One.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.