Sony może szykować się do wielkiego wydarzenia! Wyciekły termin oraz potencjalna zawartość pokazu

Sony PlayStation

Ostatnie zapowiedzi dotyczące dalszych planów Sony względem premier swoich gier na PlayStation nie napawały przesadnym optymizmem posiadaczy konsol tego przedsiębiorstwa. Doniesienia z połowy lutego wskazują, że premier wielkich IP od Japończyków nie powinniśmy się spodziewać przynajmniej do połowy 2025 roku. Nie oznacza to jednak, że do tego czasu nie doczekamy się żadnych zapowiedzi, bo te najwidoczniej mogą pojawić się już wkrótce.

Sony najwidoczniej szykuje się do niezwykle atrakcyjnego pokazu

Zgodnie z informacjami, jakie przekazał Jeff Grubb Sony może zaprosić graczy na kolejny pokaz z cyklu PlayStation Showcase/ State of Play już w maju 2024 roku. Jest więc całkiem nieodległy termin, który zarazem sugeruje, że już za jakiś czas powinniśmy doczekać się oficjalnego komunikatu ze strony samego producenta konsol PlayStation.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie są to jednak jedyne wieści, do jakich udało dotrzeć się Grubbowi. Twierdzi on, że wydarzenie to ma się skupiać w głównej mierze na Silent Hill 2 Remake od krakowskiego Bloober Team. Nie będzie to jednak jedyna pozycja, która zostanie zaprezentowana podczas PlayStation Showcase lub State of Play. Poza tym winniśmy się spodziewać materiałów związanych z następującymi grami:

  • Ghost of Tsushima 2;
  • Metal Gear Solid Delta Snake Eater;
  • Nowa marka od Bend Studio;
  • DLC do Marvel’s Spider-Man 2.

Nie da się ukrać, że jest to bardzo mocarne zestawienie, zwłaszcza w przypadku DLC do Spider-Mana 2 czy GoT2. Z całą pewnością byłyby to świetne elementy takiego pokazu, które w znaczący sposób podniosłyby atrakcyjność marki PlayStation.

Jest w tym wszystkim jednak pewne „ale”, a mianowicie fakt, iż jest to tylko pogłoska, której na razie na da się w żaden sposób zweryfikować. Jeśli Sony faktycznie planuje niebawem zaprosić nas na swoje wydarzenie, to kwestią czasu jest oficjalny komunikat, który to potwierdzi. Do tego czasu jednak warto wobec tych informacji zachowywać spory dystans.

Źródło: ResetEra

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.