Sony zwraca środki za The Last of Us Part 2 Remastered. Firma nie chce, żeby gracze przepłacali

The Last of Us Part 2 Remastered

Wiele dywaguje się nad zasadnością wydawania The Last of Us Part 2 Remastered, zwłaszcza że podstawowa wersja gry zadebiutowała w 2020 roku. Mimo tego ta odświeżona wersja znalazła swoje grono odbiorców, którzy chętnie zapłacili z nią pełną cenę. Osoby, które zdecydowały się na taki zakup, a posiadają już w swojej bibliotece wydanie z PS4, czeka bardzo miła niespodzianka.

Sony nie chce, żeby gracze posiadający The Last of Us Part 2 płacili pełną cenę za remaster

Od wczorajszego wieczora na Twitterze/X oraz innych social mediach zaczęły pojawiać się wieści, że Sony zaczęło zwracać środki niektórym osobom, które zakupiły The Last of Us Part 2 Remastered. Chodzi oczywiście o tych, którzy posiadali już wersję gry na PS4 (fizycznie lub cyfrowo) i zdecydowali się zapłacić za odświeżenie pełną cenę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zamiast tego firma proponuje tańsze ulepszenie posiadanego egzemplarza, które kosztuje jedynie 10 dolarów. Dzięki temu można po prostu oszczędzić, a resztę środków przekazać na zakup innych gier w PS Store.

Jest to naprawdę miły gest ze strony Sony, bo przecież producent PlayStation nie musiał tego w ogóle robić. Z drugiej strony takie działania powinny być oczywiste, w końcu nieme przyzwolenie na płacenie dwa razy za praktycznie tę samą zawartość może być odebrane przez graczy bardzo negatywnie. Tak czy owak, konsumenci wychodzą na tym wszystkim najlepiej.

Źródło: Zuby_Tech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.