Klimatyczne i mroczne RPG dla fanów Devil May Cry za darmo! A wraz z nim jedna polska gra

Soulstice

Nadszedł czas na kolejny rzut gier za darmo w Epic Games Store. Tym razem jest ciekawie, bo od dziś możemy odebrać bardzo dobrą produkcję, która na pewno spodoba się fanom Devil May Cry. Drugą „darmówką” jest polska gra o składaniu modeli.

Soulstice i Model Builder za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Soulstice

Soulstice to mroczne RPG fantasy o ciężkim klimacie, który przypadnie do gustu zwolennikom rozgrywki znanej z Bayonetty czy Devil May Cry. Gra opowiada historię sióstr Briar i Lute, które stają w obliczu zagrożenia spowodowanego przez najazd Zjaw na Królestwo Keidas. Produkcja prezentuje się niezwykle ciekawie, więc na pewno wszystkich ucieszy fakt, że została udostępniona za darmo w Epicu.

Zwiastun Model Builder

A Model Builder jest natomiast symulatorem sklejania modeli od polskiego studia Moonlit. Dzięki niemu możemy wcielić się w modelarzy, którzy tworzą dopracowane modele czołgów, pojazdów, samolotów czy potworów. To druga pozycja udostępniona dziś za darmo przez Epic Games Store.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Obydwie powyższe gry pozostaną darmowe do 5 października do godziny 16:59. Zamierzacie dać im szansę? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.