Space Jam: A New Legacy – The Game od lipca w Xbox Game Pass Ultimate

Space Jam: A New Legacy - The Game

W grudniu zeszłego roku Xbox zorganizował konkurs, który polegał na wymyśleniu najlepszego pomysłu na grę Space Jam: A New Legacy. Zwycięzcy zostali wybrani w marcu, a dziś dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje już w przyszłym miesiącu i bez zaskoczenia, od dnia premiery będzie dostępna w Game Passie Ultimate. Zapowiada się ciekawa mini-gierka.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Space Jam: A New Legacy – The Game zmierza do Xbox Game Pass Ultimate

Space Jam: A New Legacy (w Polsce „Kosmiczny mecz: Nowa era”) to film, którego premiera została zaplanowana na 16 lipca. Dzień wcześniej (15.07.2021) na rynek trafi nowa gra pod tym samym tytułem, mająca za zadanie promować swój kinowy odpowiednik. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate pobiorą ją w ramach bezpłatnej korzyści.

Co ciekawe, Space Jam: A New Legacy – The Game to nie gra o koszykówce, a klasyczna bijatyka 2D, w której przejmiemy kontrolę nad Królikiem Bugsem, LeBronem Jamesem i Króliczką Lolą. Naszym zadaniem będzie odnalezienie trzech fragmentów tajemniczego „Kodu Dziedzictwa”, niezbędnego do otwarcia kryjówki złowrogiego Al-G Rhythma. Zapowiada się fajnie, ale należy pamiętać, że to niewielki tytuł stworzony tylko po to, by zrobić szum wokół filmu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z