Space Warlord Organ Trading Simulator trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Space Warlord Organ Trading Simulator

Oferta Xbox Game Pass stale się powiększa, co cieszy wielu subskrybentów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Space Warlord Organ Trading Simulator wzbogaci abonament Microsoftu w dniu swojej premiery. To dość specyficzna gra, ale cóż – nowości nigdy dosyć.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Space Warlord Organ Trading Simulator zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Space Warlord Organ Trading Simulator

Jak już wspomnieliśmy, Space Warlord Organ Trading Simulator to bardzo specyficzna i zarazem niszowa gra, bo jej motywem przewodnim jest… handel organami kosmitów. Zadaniem gracza będzie przede wszystkim zarabianie pieniędzy, dostarczając klientom zamówione „dobra” i stale monitorując zmiany na rynku.

Space Warlord Organ Trading Simulator zadebiutuje w Xbox Game Pass zimą bieżącego roku, choć dokładnej daty premiery gry jeszcze nie znamy. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z