Pierwsi deweloperzy znają już specyfikację PS5 Pro. Nowa rewizja konsoli Sony tuż za rogiem

PS5 Pro

Temat PS5 Pro w ostatnich dniach zyskuje na popularności, a coraz to nowe doniesienia zapowiadają konkretne plany Sony. Ostatnio pojawiły się wieści, jakoby nowa rewizja miała uruchamiać gry w 4K i 120 FPS-ach, co mogło u wyostrzyć apetyty niektórych graczy. Najnowsze pogłoski zaś nie są tak spektakularne, ale zwiastują, że faktycznie coś może być na rzeczy.

Specyfikacja PS5 Pro już w rękach deweloperów

PS5 Slim
PS5 Slim

Według wieści, jakie w ostatnim odcinku podcastu Scared Symbols przekazał Colin Moriarty zespoły first-party Sony znają już specyfikację konsoli PS5 Pro. Deweloperzy zewnętrzni, którzy dostarczają gry na konsole japońskiego przedsiębiorstwa, także mieli zapoznać się ze specjalnymi prezentacjami na temat możliwości kolejnej rewizji urządzenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ktoś, kto pracuje dla średniej wielkości zewnętrznego wydawcy, powiedział mi wprost, że otrzymali prezentację związaną z na PS5 Pro i rozumiem, że firmy first i second-party miały już dostęp do specyfikacji tego, do czego zmierzają.

Colin Moriarty

Niestety nie dowiedzieliśmy się, jaką specyfikację ma ów sprzęt mieć, co może być dla oczekujących entuzjastów sporym rozczarowaniem. Z drugiej zaś strony kwestią czasu zdają się pierwsze poważniejsze przecieki ujawniające podzespoły nowe rewizji sprzętu od Sony.

Brzmi to dosyć interesująco, zwłaszcza że Sony raczej nie dzieli się takimi informacjami z deweloperami bez powodu. Nadal trzeba jednak pamiętać, że informacje te nie są potwierdzone przez samo Sony i dlatego też należy podchodzić do nich z odpowiednim dystansem.

Źródło: PSU

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.