Spider-Man 2 zadebiutuje w podobnym terminie co Starfield? Aktor głosowy mógł zdradzić zdecydowanie za dużo

Marvel's Spider-Man 2

Spider-Man 2 od pierwszych plotek jawi się jako produkcja, która niemal pod każdym względem będzie lepsza od dotychczasowych gier o człowieku-pająku wydanych przez Insomniac Games. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że tytuł ten otrzyma zupełnie nową technologię związaną z dialogami występującymi w grze. Tajemnicą jednak pozostaje dokładny termin premiery tej produkcji, jednak aktor jeden z aktorów głosowych pracujący nad grą dał konkretną wskazówkę, kiedy można będzie spodziewać się tego debiutu.

Spider-Man 2 może trafić do sprzedaży we wrześniu 2023 roku

Looks like September! Massive publicity coming in august. Commercials start dropping in august so I’m told. Hold on to your … and hold breath! Gonna be necessary

— Tony Todd (@TonyTodd54) March 21, 2023

Looks like September! Massive publicity coming in august. Commercials start dropping in august so I’m told. Hold on to your … and hold breath! Gonna be necessary

— Tony Todd (@TonyTodd54) March 21, 2023

Tony Todd, który do tej pory użyczał swojego głosu w takich produkcjach jak Call of Duty Black Ops 2 czy Back 4 Blood, odpowiadając na jeden z postów na Twitterze, stwierdził, że premiera Spider-Mana 2 może odbyć się już we wrześniu 2023 roku.

Jednocześnie przekazał on, że kampania promocyjna gry powinna wystartować na miesiąc przed debiutem, a więc w okolicach sierpnia. Na koniec dodał enigmatycznie, że konieczne będzie „wstrzymanie oddechu”, co może sugerować, że Sony planuje zaskoczyć oczekujących graczy.

Przeczytaj też: Smartfon do 1500 zł — najlepsze modele

Nie jest to co prawda oficjalny komunikat ze strony Sony lub Insomniac Games, jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa można zakładać, iż aktor jest dobrze poinformowany w terminach założonych przez dewelopera i wydawcę.

Jeśli wieści przekazane przez Todda okażą się prawdziwe, to wrzesień będzie stał pod znakiem dwóch wielkich premier, czyli właśnie Spider-Man 2 oraz Starfield od Bethesdy. Taki stan rzeczy z całą pewnością rozbudziłby jednakowo społeczność skupioną wokół PlayStation oraz Xboxa.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.