Spider-Man 2 wreszcie z datą premiery! Człowiek-pająk trafi na PS5 jeszcze tej jesieni

Spider-Man 2

Na ten moment czekało wielu posiadaczy PlayStation 5, którzy czuli niedosyt po ostatnim PlayStation Showcase. Chodzi oczywiście o datę premiery Spider-Mana 2, która była ukrywana przez Insomniac Games niezwykle skrupulatnie. Teraz jednak deweloperzy odkryli karty i zdradzili, kiedy poznamy nowe przygody Petera Parkera i Milesa Moralesa!

Spider-Man 2 – data premiery ujawniona na Summer Game Fest

Spider-man-2
Spider-Man 2

W trakcie panelu poświęconego kolejnej odsłonie popularnego superbohatera na scenie pojawił się jeden z deweloperów Insomniac Games, który zdradził nieco szczegółów na temat tego, czego będziemy mogli spodziewać się po nadchodzącej grze studia. Najważniejszą informacją całej tej rozmowy jest ogłoszenie, że Spider-Man 2 zadebiutuje na PS5 już 20 października 2023 roku.

Oczywiście potwierdzone zostało, że w grze nie zabraknie Venoma, jednak w przeciwieństwie do oczekiwań niekórych postać ta nie będzie powiązana w żaden sposób z Eddiem Brockiem. O prawdziwej tożsamości tego bohatera przyjdzie nam się dowiedzieć podczas rozgrywki.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup Spider-Man 2

Są to bez wątpienia świetne wieści, zapowiadają one bowiem jesień pełną wrażeń i to w dodatku spędzoną na ulicach Nowego Jorku. Wielu fanów tej marki nie mogło sobie wymarzyć lepszego połączenia…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.