Spider-Man 2 wkrótce otrzyma zapowiedź? Pracownicy Insomniac Games zaczęli drażnić się z fanami

Marvel's Spider-Man 2

W rękach Sony znajduje się wiele uznanych marek, które doceniane są przez wielu graczy na całym świecie. Jedną z nich jest bez wątpienia Spider-Man, którego dwie ostatnie odsłony, czyli Spider-Man z 2018 i Spider-Man Miles Morales z 2020 roku biły rekordy popularności. W związku z tym, kiedy Insomniac Games nie przygotowało na tegoroczną odsłonę The Game Awards żadnej zapowiedzi dotyczącej Spider-Mana 2, gracze zaczęli obawiać się o losy tegoż IP. Pracownicy studia postanowili odpowiedzieć na te niepokoje.

Spider-Man 2 z kartą produktu w brytyjskim PS Store

Niektórzy deweloperzy Insomniac Games w przeciągu minionego weekendu udostępnili na swoich mediach społecznościowych dość enigmatyczne wiadomości, które odnosiły się bezpośrednio do ich nadchodzącej produkcji. Najwięcej zdradził dyrektor ds. społeczności — James Stevenson — który przekazał, że karta produktu Spider-Mana 2 pojawiła się w brytyjskim PS Store. Dzięki temu gracze mogą dodać tę pozycję do listy życzeń i na bieżąco otrzymywać informacje o kolejnych nowościach z nią związanych.

Niedługo po tej sytuacji inny pracownik Insomniac Games — Aaron Jason Espinoza — napisał na swoim oficjalnym profilu jedynie „2023”. Niemal od razu pojawiły się głosy, które mówią, iż jest to dowód na to, że premiera Spider-Mana 2 w 2023 roku jest absolutnie niezagrożona.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

Co prawda, spośród tych krótkich informacji nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego o samej grze lub jej premierze. Coś jednak musi być na rzeczy i wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości powinniśmy otrzymać zapowiedź, która zdradzi nieco więcej informacji. Jeśli produkcja ma trafić w ręce graczy jeszcze w 2023 roku, to nie ma lepszego momentu na pierwsze szczegółowe trailery i zwiastuny.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.