Sony nie boi się recenzji Spider-Man 2! Embargo spadnie na kilka dni przed premierą gry

Marvel's Spider-Man 2 Miles

Spider-Man 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Prawdopodobnie też najbardziej hitowych. A przynajmniej w to wydaje się wierzyć Sony, które zrzuci embargo na recenzje produkcji na kilka dni przed jej premierą.

Spider-Man 2 – kiedy recenzje?

Okazuje się, że klucze do Spider-Man 2 na PS5 już trafiły do recenzentów. Swój egzemplarz otrzymał też Geoff Keighley, który podzielił się tą informacją na Twitterze.

Przy okazji zakomunikował, kiedy spadnie embargo na recenzje gry. Wydarzy się to już o 16 października o godzinie 16:00 polskiego czasu.

Tym samym możemy przypuszczać, że Insomniac oraz Sony są pewni swego. Najprawdopodobniej więc tytuł ten będzie niezwykle dopracowany, a wydawcy nie boją się pokazać go recenzentom odpowiednio wcześniej.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Tymczasem przypomnijmy, że gracze sprawdzą Spider-Man 2 już 20 października. Rzecz jasna gra będzie ekskluzywna dla ekosystemu PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.