Spider-Man 2 na nowym, długim gameplayu! Fani gry mogą czuć się jednak zawiedzeni

Spider-Man 2

Podczas zakończonej przed chwilą imprezy PlayStation Showcase mogliśmy przyjrzeć się nowemu, długiemu gameplayowi z Spider-Man 2. Fani gry mogą jednak mówić o pewnym niedosycie. Wszyscy z nich spodziewali się raczej, że dzisiejsze wydarzenie przyniesie im wiadomość o oficjalnej dacie premiery tytułu.

Spider-Man 2 z nowym gameplayem na PlayStation Showcase 2023

Gameplay z Spider-Man 2

Najnowszy gameplay z Spider-Man 2 prezentuje graczom całkiem długi, bo aż ponad 12-minutowy fragment z rozgrywki. Co więcej, na samym jego początku pojawia się Kraven.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na pewno sporym zawodem jest natomiast brak pełnej daty premiery gry. Zamiast tego na samym końcu przedstawiono nam jedynie planszę zwiastującą wydanie produkcji jesienią 2023 roku.

Zobacz też: Dysk SSD – najlepsze modele

Sam materiał prezentuje z drugiej strony poziom stojący na bardzo wysokim poziomie pod praktycznie każdym względem. Gracze oczekujący na Spider-Mana2 mogą więc spać spokojnie wiedząc, że najprawdopodobniej dostaną w swoje ręce tytuł wysokiej klasy.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.