Spider-Man 2 na nowym, długim gameplayu! Fani gry mogą czuć się jednak zawiedzeni

Spider-Man 2

Podczas zakończonej przed chwilą imprezy PlayStation Showcase mogliśmy przyjrzeć się nowemu, długiemu gameplayowi z Spider-Man 2. Fani gry mogą jednak mówić o pewnym niedosycie. Wszyscy z nich spodziewali się raczej, że dzisiejsze wydarzenie przyniesie im wiadomość o oficjalnej dacie premiery tytułu.

Spider-Man 2 z nowym gameplayem na PlayStation Showcase 2023

Gameplay z Spider-Man 2

Najnowszy gameplay z Spider-Man 2 prezentuje graczom całkiem długi, bo aż ponad 12-minutowy fragment z rozgrywki. Co więcej, na samym jego początku pojawia się Kraven.

Na pewno sporym zawodem jest natomiast brak pełnej daty premiery gry. Zamiast tego na samym końcu przedstawiono nam jedynie planszę zwiastującą wydanie produkcji jesienią 2023 roku.

Zobacz też: Dysk SSD – najlepsze modele

Sam materiał prezentuje z drugiej strony poziom stojący na bardzo wysokim poziomie pod praktycznie każdym względem. Gracze oczekujący na Spider-Mana2 mogą więc spać spokojnie wiedząc, że najprawdopodobniej dostaną w swoje ręce tytuł wysokiej klasy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.