Spider-Man 2 z nową reklamą telewizyjną. Zdaje się, że Japończycy zaczęli bardziej promować swoją grę

Marvel's Spider-Man 2

Jedną z produkcji, która w 2023 roku zasili katalog gier Sony, jest Spider-Man 2. Ta wyczekiwana przez wielu fanów produkcja oparta o szalenie popularną markę pojawiła się w oficjalnych planach Sony kilkukrotnie. Teraz otrzymaliśmy wreszcie oficjalny materiał promocyjny, któremu z całą pewnością nie można odmówić pomysłowości.

Spider-Man 2 na najnowszej reklamie live-action

Pierwszym krajem, który otrzymał reklamę Spider-Mana 2, jest Australia. Tam bowiem na stacji ESPN pojawiła się aktorska reklama, która zawierała w sobie krótką notkę, że najnowsza produkcja Insomniac Games zadebiutuje „wiosną 2023 roku”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie oznacza to jednak, że premiera gry została przesunięta bez żadnych wcześniejszych komunikatów; w tamtym regionie świata miesiące od września do listopada traktowane są właśnie jako wiosenne.

Sama reklama, mimo że dosyć krótka, to została przygotowana w interesujący sposób jako forma jednego z wydań wiadomości, podczas których przedstawiane są ujęcia, gdzie Peter Parker oraz Miles Morales walczą z przestępcami.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Cały materiał nie zdradza poza tym jednym faktem zbyt wiele konkretniejszych szczegółów. Bardzo możliwe, że właśnie w ten sposób Sony rozpoczęło zakrojoną na szeroką skalę akcję promocyjną Spider-Mana 2. Na ten moment nie jest to nic pewnego, jednak warto mieć nadzieję, że wkrótce ujrzymy więcej szczegółowych materiałów promocyjnych związanych z kolejną odsłoną tego kultowego IP.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.