Spider-Man 2 z dwoma trybami graficznymi na premierę. Gracze mogą także liczyć na ułatwienia dostępu

Spider-Man 2

Spider-Man 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tej jesieni. Twórcy kolejnej odsłony przygód człowieka-pająka regularnie dzielą się z graczami kolejnymi informacjami na temat produkcji. Tym razem przy okazji aktualizacji strony gry na PlayStation.com pojawiły się szczegóły dotyczące trybów graficznych i ułatwień dostępu.

Dwa tryby graficzne oraz ułatwienia dostępu w Spider-Man 2

Zwiastun Spider-Man 2

Jak informuje Insomniac Games, Spider-Man 2 otrzyma szereg ułatwień dostępu. Wśród nich znajduje się wsparcie dla czytnika ekranu, który umożliwia odczytywanie menu ekranowych oraz napisów i opisów dźwiękowych do filmów. To świetna wiadomość dla osób z ograniczeniami wzrokowymi, które dzięki tym funkcjom będą mogły pełniej cieszyć się fabułą gry.

Ciekawą nowością jest możliwość spowolnienia akcji. Gracze teraz mają możliwość regulacji prędkości rozgrywki, wybierając jedną z trzech opcji: 30, 50 lub 70 procent podstawowej szybkości. Jest to wyjątkowo praktyczna opcja, pozwalająca na lepsze opanowanie dynamicznych scen oraz trudniejszych starć dla graczy potrzebujących wsparcia.

Dodatkowo jak podaje Insider Gaming, gracze będą mogli dostosować rozgrywkę, kontrolę postaci, kamerę, interfejs użytkownika, dźwięk oraz grafikę. Ponadto będzie można wybrać pomiędzy dwoma trybami graficznymi. Pojawi się fidelity, który oferuje Ray Tracing i wyższą jakość obrazu w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę oraz tryb wydajności, który skupi się na płynnej rozgrywce w 60 klatkach na sekundę bez dodatkowych funkcji graficznych.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dwojga

Kup Marvel’s Spider-Man 2

Na koniec przypominamy, że premiera Spider-Man 2 jest zaplanowana na 20 października 2023, a tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation 5. To bez wątpienia jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla fanów gier i miłośników uniwersum Marvela.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.