Spider-Man 2 coraz bliżej premiery? Deweloperzy najwyraźniej ukończyli jeden z ważniejszych etapów produkcji

Marvel's Spider-Man 2

Insomniac Games na ten moment nie zdradziło zbyt wiele informacji na temat swojego nadchodzącego dzieła jakim jest Spider-Man 2. Do tej pory operujemy głównie na pogłoskach i plotkach jak chociażby ta wedle której pozycja trafi do sprzedaży w podobnym okresie co Starfield. Teraz zaś dotarły do nas informacje, że deweloperzy ukończyli jeden z ważniejszych elementów produkcji.

Aktor wcielający się w Petera Parkera zakończył nagrywania sesji motion capture do Spider-Mana 2

Marvel's Spider-Man 2
Marvel’s Spider-Man 2

Aktor wcielający się w Petera Parkera — Yuri Lowenthal — podczas sesji AMA na Reddicie wyjawił ostatnio, że zakończył on swoją pracę na planie motion capture przy Spider-Manie 2. Co więcej, mężczyzna zakończył także nagrywanie wszystkich kwestii dialogowych wypowiadanych przez głównego bohatera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę, że ów artysta będzie główną postacią nadchodzącej gry od Insomniac Games, to można założyć, iż większość prac nad sesjami ruchowymi pozostała zakończona. Niestety są to jedyne konkretne informacje, które udało się wyciągnąć ciekawskim forumowiczom od aktora, który nie chciał zdradzać oczekującym fanom zbyt wielu szczegółów.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Wieści te może nie są przesadnie spektakularne, jednak potwierdzają poniekąd, że prace nad Spider-Manem 2 postępują. Pozostaje więc mieć nadzieję, że już niebawem twórcy zdecydują się ujawnić więcej konkretów na temat swojego projektu, w tym ten jeden najważniejszy, jakim jest oficjalna data premiery.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.