Aktualizacja do Spider-Man 2 zapowiedziana! Do gry trafi 8 nowych strojów

Spider-Man 2

Insomniac nadal rozwija Spider-Man 2, o czym świadczy ostatnia zapowiedź. Do gry wkrótce trafi bowiem nowa aktualizacja. Doda ona do niej aż 8 nowych strojów.

Czerwcowa aktualizacja do Spider-Man 2 zapowiedziana

Wygląda na to, że Spider-Man 2 nadal cieszy się sporą popularnością. Świadczy o tym zapowiedź nowej aktualizacji, która trafi do gry już 18 czerwca.

Update nie będzie zbyt wielki. Wprowadzi on bowiem do gry 8 nowych strojów dla 2 bohaterów, tj. Petera i Milesa Moralesa.

Co ciekawe, nowe kostiumy powstały we współpracy z KidSuper i celebrytami pokroju Lando Norris, Vini Jr. i Rina Sawayama.

Przypomnijmy, że jak na razie Spider-Man 2 jest dostępny wyłącznie na PS5. Gra być może zostanie też w przyszłości zapowiedziana na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2349 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.