Spider-Man Miles Morales z datą premiery na PC! Gra obsłuży bardzo zaawansowane ustawienia graficzne

Na ten dzień czekało wielu pecetowych graczy na całym świecie. Po ostatnio opublikowanym zwiastunie gry Spider-Man Miles Morales na komputery osobiste wiadome było, że Sony niebawem obwieści światu dokładną datę premiery tego portu. Oczekiwania można uznać za zakończone, bo japońska firma przekazała dziś tę informację. Na szczęście na ten debiut nie trzeba będzie zbyt długo czekać.

Spider-Man Miles Morales z datą premiery w listopadzie

Spider-Man Miles Morales na PC — zwiastun

Sony — zgodnie z wcześniejszymi przesłankami — ogłosiło, że Spider-Man Miles Morales zadebiutuje na PC jeszcze w tym roku, a dokładnie już 18 listopada. Podobnie jak w przypadku wersji Spider-Mana Remastered na PC ten port również będzie oferować wiele opcji konfigurowalnych ustawień, ulepszenia względem oryginału oraz obsługę dość szerokiego zakresu urządzeń, od bardzo wydajnych komputerów po przenośne urządzenia do gier.

Pozostając przy kwestiach wizualnych, trzeba podkreślić, że przygody Milesa Moralesa będą zoptymalizowane pod kątem ultraszerokich ekranów. Co ciekawe gra będzie w stanie wyświetlać obraz w proporcjach 48:9 przy korzystaniu z trzech monitorów jednocześnie (przerywniki filmowe uruchamiane maksymalnie w stosunku 32:9).

Port ten będzie obsługiwać Ray Tracing dla światła rzucanego przez słońce i księżyc. Dodatkowo gra obsługiwać technologię Nvidia DLSS 3, która obecnie dostępna jest jedynie w przypadku kart graficznych z rodziny RTX 40xx.

Przeczytaj też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Na koniec pozostała kwestia ceny, ta zaś została ustalona na kwotę 219 zł. Spider-Man Miles Morales będzie dostępny za pośrednictwem sklepu Steam oraz Epic Games Store. Dodatkowo wszyscy gracze, którzy zakupią tę produkcję przedpremierowo, otrzymają dwa dodatkowe kombinezony oraz pakiet dwóch ulepszeń ułatwiających rozgrywkę w początkowej jej fazie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.