Spider-Man Miles Morales na PC z trybem FPP! Modyfikacja sprawia, że produkcja wygląda jeszcze lepiej

Spider-man miles morales pc mod fpp

Premiera Spider-Man Miles Morales na PC, która miała miejsce 18 listopada 2022 roku, okazała się kolejnym sporym sukcesem Sony w dziedzinie udostępniania swoich gier poza konsolami PlayStation. Dla wielu osób plusem takiego debiutu są bez wątpienia modyfikacje, które mogą znacząco urozmaicić poznawanie historii Milesa Moralesa. Za sprawą jednej z nich gracze mogą poznać ją z dosłownie innej perspektywy.

Spider-Man Miles Morales na PC — modyfikacja FPP pozwala poznać grę dosłownie z innej perspektywy

Spider-Man Miles Morales — prezentacja moda FPP

Mowa o modzie autorstwa jedijosh920, który dodaje do gry widok z kamery pierwszoosobowej zarówno podczas walki, jak i w trakcie swobodnego poruszania się za pomocą pajęczych sieci. Dzięki temu gracze mogą jeszcze bardziej wczuć się w klimat tej produkcji, poznając ją — dosłownie — oczami głównego bohatera. Całość prezentuje się naprawdę bardzo widowiskowo, choć bardziej wybredni na pewno dostrzegą wiele mankamentów, które wymagałyby jeszcze dopracowania.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy — najlepsze modele

Na ten moment modyfikacja ta dostępna jest jedynie dla osób wspierających modera za pomocą serwisu Patronite. Nie wiadomo, czy autor zdecyduje się w przyszłości udostępnić ją za darmo, choć jest to całkiem możliwe. W przeszłości zdecydował się on na udostępnienie narzędzi moderskich do Spider-Mana Remastered na PC bez konieczności uiszczania żadnych opłat.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z