Cena Spider-Man Remastered na PC spadła. Pre-orderowcy mogą zwrócić grę i kupić ją taniej

Spider-Man

W trakcie wakacyjnego State of Play zapowiedziano, że to właśnie Spider-Man Remastered będzie kolejnym exclusivem Sony, który trafi na komputery osobiste. Premiera odbędzie się 12 sierpnia 2022 roku, a więc już za 10 dni. Niespodziewanie w sieci pojawiła się obniżka ceny za grę.

REKLAMA

Spider-Man Remastered tańszy na Steamie o około 40 złotych

Spider-Man Remastered na PC

Mniejsza cena PC-towej edycji Spider-Man Remastered jest widoczna na platformie Steam w niektórych regionach. Jak się okazuje, Polska również zalicza się do tej grupy, więc zamiast prawie 300 złotych za grę, zapłacimy teraz 259 złotych.

Valve, czyli twórcy Steama, polecają osobom, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Spider-Man Remastered w poprzedniej cenie, aby zwrócić grę poprzez pomoc techniczną platformy (zazwyczaj trwa to dzień, maksymalnie dwa dni robocze), a następnie nabyć w pre-orderze raz jeszcze przygodę Petera Parkera. Dzięki temu oszczędzimy mniej więcej 40 złotych.

Sprawdź także: Komendy CS:GO

Na blogu Steam Valve przyznało, że tytuł został niewłaściwie wycenionych na niektórych rynkach – w tym Polsce. Stąd też nowa cena Spider-Mana w wersji zremasterowanej na PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!