Spider-Man Remastered z trybem pierwszoosobowym — ten mod zawróci graczom w głowach!

Spider-Man Remastered to bardzo udany pecetowy port gry znanej wcześniej z konsol PlayStation. Nowe środowisko jest przy okazji idealnym miejscem dla moderskich eksperymentów. Już niedługo przygody superbohatera będzie można oglądać z perspektywy pierwszoosobowej.

REKLAMA

Spider-Man FPP? Pierwszoosobowy mod nadchodzi!

Mod FPP do Spider-Man Remastered

Za opracowaniem modyfikacji stoi Jedijosh920. Choć dodatek jest nadal w fazie produkcji, to już teraz widać, że działa on naprawdę nieźle. Powyższe wideo pokazuje pierwszoosobową perspektywę w trakcie eksploracji miasta. Ta jest bardzo efektowna, choć nie wiadomo, czy każdy gracz będzie w stanie znieść doznania tego rodzaju…

Wątpliwości budzi również walka. Choć ta nie została pokazana, to szybkie serie akrobacji i ciosów mogą być dla graczy zupełnie nieczytelne i wręcz budzić zawroty głowy. Istnieje szansa, że pomiędzy perspektywami z oczu bohatera i zza jego pleców będzie się można dowolnie przełączać. To stanowiłoby spore ułatwienie, o ile twórca modyfikacji nie opracuje odpowiedniego sposobu na pokazywanie walki w nowym i nietypowym dla tej gry widoku.

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

Postępy prac i wszelkie aktualizacje można śledzić za pomocą kanału YouTube twórcy. Mod ma już swoją zakładkę w popularnym serwisie NexusMods. Fanom człowieka-pająka pozostaje zatem czekać na oficjalną wersję modyfikacji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!