Far Cry najwidoczniej doczeka się kolejnego spin-offu. Ubisoft zdaje się szykować do zapowiedzi

Far Cry spin-off

Marka Far Cry w ostatnich latach radzi sobie w dość mieszany sposób, jednak nadal cieszy się ogromną popularnością. Od premiery Far Cry 6 minęło już trochę czasu i oczy entuzjastów zwrócone są obecnie w stronę siódmej odsłony części, która do rąk graczy ma trafić dopiero w 2025 roku. Możliwe jednak, że zanim to nastąpi Ubisoft, uraczy nas premierą zupełnie nowej gry spod tego szyldu i wiele wskazuje na to, że nastąpi to prędzej niż później.

Far Cry może doczekać się spin-offu na motywach serialu

Capitan Laserhawk A Blood Dragon Remix
Capitan Laserhawk A Blood Dragon Remix

Według informacji przekazanych przez serwis MP1ST Ubisoft może szykować się do zaprezentowania nowej gry o kodowej nazwie „Capitan Laserhawk Niji Warrior”. Dane o takim projekcie znalazły się w bazie europejskiej organizacji PEGI, gdzie otrzymały klasyfikację wiekową 12. Jednocześnie nie warto sugerować się tutaj datą podaną w rejestrze, bo ta jest typowym placeholderem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak więc powiązano projekt „Capitan Laserhawk Niji Warrior”? W dość ciekawy, ale nie pozbawiony sensu sposób. Rzeczony kapitan jest postacią z serialu „Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix”, który łączy w sobie postaci z wielu serii Ubisoftu.

Istotny tutaj jest „Blood Dragon”, który każdemu fanowi Far Cry kojarzy się z legendarnym spin-offem trzeciej części. Do tego fragment nazwy „Niji Warrior” to oczywiste wręcz odwołanie do ugrupowania przedstawionego w animacji Netflixa.

ubisoft logo
Ubisoft

Czym więc może być ów enigmatyczny projekt? Według PEGI będzie to sieciowa produkcja nastawiona na starcia PVP. Podstawowym narzędziem będą laserowe bronie, a śmierć ma być przedstawiana w sposób nierealistyczny. Pewne będzie, że tytuł zaoferuje mikrotransakcje, choć brak jakichkolwiek dodatkowych szczegółów na temat modelu dystrybucji.

Jak na razie wszystko to prezentuje się dosyć ciekawie, ale nie dysponujemy obecnie odpowiednią liczbą poszlak, aby cokolwiek wyrokować. Jeśli Ubisoft planuje premierę w 2024 roku, to zapewne w najbliższym czasie dowiemy się o tym projekcie nieco więcej. Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: MP1ST

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.