Xbox Game Pass z grą-niespodzianką od dziś! Ma najbardziej oryginalny opis na świecie

Xbox Game Pass

Chyba wszyscy subskrybenci Xbox Game Pass żyją teraz Starfield i Lies of P. Tymczasem Microsoft dodał dziś do abonamentu nieco mniejszą, ale nadal świetną produkcję. To dosyć niespodziewany powrót do usługi po ponad 2 latach.

Spiritfarer: Edycja Farewell od dziś w Xbox Game Pass

Zwiastun Spiritfarer: Edycja Farewell

Opis Spiritfarer: Edycji Farewell jest dosyć ciekawy. W Xbox Store możemy bowiem przeczytać, że to „przyjemna gra typu management o umieraniu”. W grze przejmujemy kontrolę nad Stellą, przewoźniczką umarłych i przewodniczką duchów. Naszym zadaniem jest natomiast uprawa roli, górnictwo, wytwarzanie jedzenia oraz tworzenie przedmiotów podczas przepraw.

Przypomnijmy, że Spiritfarer był już wcześniej dostępny w Xbox Game Pass. Teraz powrócił do abonamentu po ponad roku, bo usunięto go z usługi w sierpniu 2022.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Xbox Series X

W ramach subskrypcji grę można uruchomić na PC, w chmurze oraz na Xboxie One i Xboxach Series X|S. Warto jednocześnie wspomnieć, że Spiritfarer znalazł się również w ogłoszonej dziś ofercie Xbox Game Pass Core.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.