FIFA 23 pobiła swój własny rekord. Tak dobrze jeszcze nie było

FIFA 23 Sebastien Haller

Seria FIFA nie ma na rynku żadnej poważnej konkurencji. Kolejne odsłony każdego roku przyciągały do siebie miliony graczy na całym świecie, generując przy tym ogromne zyski dla Electronic Arts. Nie inaczej jest w przypadku gry FIFA 23. Ostatni tytuł z cyklu pobił rekord całej serii!

Sprzedaż gry FIFA 23 jest rekordowa

FIFA 23
FIFA 23

Jak podaje Electronic Arts, gra FIFA 23 w ciągu pierwszego tygodnia od swojej premiery trafiła do ponad 10 milionów graczy. Dla porównania ubiegłoroczna odsłona opatrzona liczbą 22 w analogicznym okresie mogła pochwalić się wynikiem na poziomie 9,1 miliona użytkowników. Taki wynik jest naprawdę godny pozazdroszczenia.

Przed nami jeszcze Mistrzostwa Świata w piłce nożnej mężczyzn i kobiet, dlatego FIFA 23 dopiero się rozkręca. Gracze otrzymają wiele nowości i tematycznych aktualizacji związanych ze światem piłki nożnej.

Nick Wlodyka, generalny manager EA Sports

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3000 zł

Jak widać, gra sprawia fanom wiele radości nawet mimo pewnych problemów — na przykład tych związanych z rynkiem transferowym w trybie Ultimate Team. Jeżeli ktoś nadal poszukuje świetnej oferty, aby zdobyć swój egzemplarz, nie musi dłużej czekać. FIFA 23 jest do kupienia w naprawdę atrakcyjnej cenie!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.