Sekiro Shadows Die Twice sprzedażowym hitem! Gra osiągnęła poważny kamień milowy w cztery lata od premiery

Sekiro Shadows Die Twice

Jedną z ciekawszych produkcji, która trafiła do sprzedaży w 2019 roku jest bezapelacyjnie Sekiro Shadows Die Twice. Produkcja będąca efektem współpracy From Software i Activision uchodzi wśród fanów gatunku soulslike za jedną z ciekawszych, która wyróżnia się po wieloma względami na tle podobnych pozycji. Nowe dane dotyczące sprzedaży potwierdzają tylko ogromną popularność, która najwidoczniej nie słabnie.

Sprzedaż Sekiro Shadows Die Twice może dawać Activision i From Software niemałe powody do zadowolenia

Sekiro: Shadows Die Twice
Sekiro Shadows Die Twice

Najnowszy komunikat, który pojawił się na oficjalnej stronie gry, potwierdza, iż Sekiro Shadows Die Twice od premiery w 2019 roku sprzedał się już w 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jest to naprawdę świetny wynik, zwłaszcza że mowa tutaj o dosyć wymagającej grze, przeznaczonej głównie dla jednego gracza.

Rezultat osiągnięty przez tę pozycję nie powinien dziwić, szczególnie że nawet po czterech latach od premiery tytuł ten nadal cieszy się sporym zainteresowaniem graczy. Według statystyk serwisu SteamDB w tytule tym bawi się od 14 do 16 tysięcy graczy jednocześnie każdego dnia. Nawet w momencie pisania tego newsa liczba graczy jednocześnie ogrywających Sekiro Shadows Die Twice wynosi ponad 7 tysięcy osób.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł

Sprzedaż na tak wysokim poziomie jest zdecydowanie warta odnotowania i Activision z całą pewnością może cieszyć się, że zdecydowało się podjąć decyzję o wydaniu takiej pozycji. Niektórzy zastanawiają się, czy takie rezultaty będą odpowiednią zachętą dla obu firm do przygotowania sequela Sekiro. Chętnych na pewno by nie brakło, choć na razie projekt ten obecny jest tylko w wyobraźni graczy. Przynajmniej oficjalnie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.