STALKER 2 nie pojawi się na Xbox Games Showcase. Niepokojące wieści o grze

Stalker 2

STALKER 2 nieustannie mierzy się z problemami, co w tym przypadku jest oczywiście zrozumiałe. Jak przekazali ostatnio twórcy tej gry, ostatecznie ominie ona wszystkie czerwcowe pokazy, wliczając w to Xbox Games Showcase. GSC Game World nastawia się za to na opublikowanie w przyszłych miesiącach ważnego komunikatu dotyczącego produkcji.

STALKER 2 bez prezentacji na żadnym z czerwcowych pokazów

Aby mówić o problemach STALKER 2, należy najpierw nakreślić kontekst, w którym ta gra powstaje. Deweloperzy mierzą się nie tylko z naturalnymi problemami dotyczącymi procesu twórczego, ale żyją też w kraju ogarniętym wojną, co ma swoje odbicie w przygotowywanej przez nich produkcji.

Nic więc dziwnego, że finalnie STALKER 2 ominie wszystkie czerwcowe pokazy. Wielu fanów liczyło, że gra będzie jedną z „gwiazd” nadchodzącego Xbox Games Showcase, ale tak się jednak nie stanie.

Zamiast tego GSC Game World poinformowało nas, że w najbliższych miesiącach będziemy świadkami ważnego ogłoszenia dotyczącego powstającego tytułu studia. Producenci wytłumaczyli, że planują progresywnie przekazywać nam aktualizacje na temat ich planów.

Zobacz też: Słuchawki bezprzewodowe nauszne – najlepsze modele

Kup STALKER 2

Sam STALKER 2 został ostatnio zaatakowany przez rosyjskich hakerów. Pozostaje więc liczyć nam, że wszelkie związane z tym problemy nie wpłyną na końcowy wygląd produktu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.