STALKER Legends of the Zone Trilogy już dostępne! Klasyki GSC Game World trafiły na PS4, PS5 i Xboxy

STALKER Legends of the Zone Trilogy

Dziś z rana informowaliśmy, że niektóre sklepy przedwcześnie wystartowały z publikacją ofert dotyczących STALKER Legends of the Zone Trilogy. Projekt ten przenosi na konsole kultowe odsłony serii tworzonej przez GSC Game World. Dzisiejszy pokaz Xbox Partner Preview potwierdził, że takie wersje są i co ciekawe dostępne od teraz!

STALKER Legends of the Zone już dostępne!

STALKER Legends of the Zone — trailer

Potwierdziło się więc, że kolekcja STALKER Legends of the Zone rzeczywiście trafi do graczy, a w zasadzie to już trafiła, bo stała się ona dostępna w momencie publikacji materiału. W skład zestawu wchodzą STALKER Shadow of Chernobyl, STALKER Clear Sky oraz STALKER Call of Pripyat, a więc wszystkie trzy kultowe odsłony cyklu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Materiał zaprezentowany podczas pokazu mógł rozbudzić wśród fanów serii spore pokłady nostalgii. Sam fakt ten wystarczy, aby zdecydować się na sprawdzenie całej tej kultowej kolekcji.

STALKER Legends of the Zone Trilogy dostępne jest na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, a także na PS4 i PS5. Zamierzacie wrócić do Zony? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REWELACYJNA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.