Star Citizen do sprawdzenia za darmo! Sprawdź, jak wygląda najbardziej kontrowersyjna gra w historii

Star Citizen

Star Citizen to gra, która na stałe zapisała się w kartach historii branży. Wszystko ze względu na wieloletnie znajdowanie się w fazie rozwojowej pomimo zgromadzenia ogromnych funduszy. Teraz osoby chcące przekonać się, czy warto wspierać ten projekt, mogą go sprawdzić za darmo.

Star Citizen za darmo do 15 lutego

Zwiastun Star Citizen

Najbliższe dni będą ciekawe dla fanów wszelkiego sci-fi. Z okazji Walentynek i Chińskiego Nowego Roku odbywa się bowiem wydarzenie, które pozwoli im zagrać w Star Citizen za darmo.

Aby pobrać klienta gry, wystarczy zarejestrować się na jej oficjalnej stronie. Darmowa wersja próbna nie ma żadnych ograniczeń i będzie dostępna do 15 lutego.

Ponadto uczestnicy wydarzenia Free Fly będą mieli do swojej dyspozycji 6 statków. To więc solidna baza do dobrego startu.

Przypomnijmy, że Star Citizen pojawił się na rynku we wczesnym dostępie w czerwcu 2014 roku. Na ten moment gra znajduje się w wersji alpha.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Techraptor

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.