Ta gra nareszcie trafi na Xboxy. Po 22 latach od premiery na PlayStation

Nie ma wątpliwości, że PlayStation wraz z Nintendo królują w kwestii tytułów ekskluzywnych. Czasem jednak zdarza się tak, że tytuły z biblioteki tych konsol trafiają na Xboxy. Tak też się stanie w przypadku Star Wars: Bounty Hunter, który wyląduje na konsolach MIcrosoftu po 22 latach.

Star Wars: Bounty Hunter zapowiedziany na Xboxy

Zwiastun Star Wars: Bounty Hunter

Mówiąc konkretniej, Star Wars: Bounty Hunter trafił w 2002 roku na PS2 i Nintendo GameCube. Po 22 latach gra znajdzie się również w bibliotece Xboxa One i Xboxów Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za przeniesienie gry na te platformy odpowiada firma Aspyr, która jest znana graczom właśnie dzięki portom starszych odsłon Gwiezdnych wojen na nowe platformy. Premiera tego tytułu odbędzie się dokładnie 1 sierpnia 2024 roku.

W tej klasycznej, trzecioosobowej grze przygodowej wcielisz się w rolę Jango Fetta, Głównego Klona Wielkiej Armii Republiki, zatrudnionego do złapania zdegenerowanego Mrocznego Jedi.

Opis Star Wars: Bounty Hunter

Wspomnijmy, że jest on już dostępny w preorderze w Xbox Store. Sklep cyfrowy Microsoftu wycenił go na 92,42 zł, ale obecnie grę dostaniemy w promocji wynoszącej 83,24 zł.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.