Star Wars Jedi Ocalały na pierwszym gameplayu! Przy okazji poznaliśmy datę premiery

Star Wars Jedi Ocalały

W ostatnim czasie pojawiło się bardzo dużo doniesień na temat Star Wars Jedi Ocalały. Dość powiedzieć, że na początku tego tygodnia na Steamie pojawił się przeciek dot. daty premiery tej produkcji. Dziś przy okazji The Game Awards ujrzeliśmy pierwszy fragment gameplayu, a co ważniejsze potwierdzony został oficjalny termin debiutu.

Premiera Star Wars Jedi Ocalały z premierą w pierwszym kwartale 2023 roku

Star Wars Jedi Ocalały — zwiastun

Zgodnie z obietnicami Respawn Entertainment w trakcie TGA 2022 przedstawiło pierwsze fragmenty gameplayu ze Star Wars Jedi Ocalały. Materiał jest zlepkiem wybranych fragmentów rozgrywki oraz przerywników filmowych, które zapewne znajdą się w finalnej wersji gry. Najważniejszy jest jednak fakt, że Star Wars Jedi Ocalały zadebiutuje dokładnie 16 marca 2023 roku.

Przeczytaj też: Najlepsze gry survival

Trzeba przyznać, że udostępniony materiał naprawdę robi wrażenie, a całość zapowiada się naprawdę ciekawie. Bez wątpienia będzie to jedna z najgłośniejszych produkcji 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z