Star Wars Jedi: Ocalały na finałowym zwiastunie rozgrywki! Premiera gry już wkrótce

Star Wars Jedi: Ocalały

Premiera Star Wars Jedi: Ocalały tuż za rogiem i z tej okazji trafiają do nas coraz to nowsze materiały z gry. Jednym z nich jest właśnie opublikowany niedawno finałowy zwiastun rozgrywki. Film wskazuje, że EA wkrótce może wydać głośnego kandydata na hitową produkcję.

Star Wars Jedi: Ocalały z finałowym zwiastunem rozgrywki

Zwiastun Star Wars Jedi: Ocalały

Najnowszy gameplay ze Star Wars Jedi: Ocalały skupia się na ukazaniu wszelkich mechanik rozgrywki. Główną rolę w nim odgrywają więc techniki walki za pomocą miecza świetlnego oraz mocy Jedi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W zwiastunie nie mogło zabraknąć również BD-1. Droid znany z poprzedniej części gry będzie nam ponownie towarzyszył w dalszej walce przeciw Imperium.

Zobacz też: Laptop do 6000 zł – najlepsze modele

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje już 28 kwietnia 2023 roku. Tytuł ten ukaże się na PC, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.