Star Wars Jedi Survivor Deluxe Edition z kosmetycznymi dodatkami na podstawie Luke’a Skywalkera i Hana Solo

Star Wars Jedi: Ocalały

Premiera Star Wars Jedi Survivor coraz bliżej, a EA zachęca do zakupu wersji Deluxe Edition gry. To właśnie w niej mają się pojawić pakiety kosmetyczne inspirowane jednymi z najważniejszych postaci kanonicznej sagi filmowej – Luke’a Skywalkera i Hana Solo. Poza tym edycja ta doczeka się też m.in. nowych skórek dla droida BD-1.

Star Wars Jedi Survivor Deluxe Edition będzie zawierać kosmetyczne dodatki na na podstawie Luke’a Skywalkera i Hana Solo

Najważniejszym dla fanów Gwiezdnych wojen elementem edycji Deluxe Star Wars Jedi Survivor bez wątpienia będą stroje inspirowane filmowymi postaciami – Lukiem Skywalkerem i Hanem Solo. Co więcej, wydaje się, że towarzyszący nam w grze droid BD-1 również doczeka się m.in. malowania wzorowanego kolorystycznie na legendarnym R2-D2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec nowości, bo Star Wars Jedi Survivor Deluxe Edition zaoferuje również przykładowo zestawy kosmetyczne dla miecza świetlnego i blastera DL-44. Cena tego wydania będzie natomiast wyższa o około 100 zł.

Zobacz też: Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Star Wars Jedi Survivor zostanie wydane już 28 kwietnia 2023 roku. Gra ukaże się na PC oraz konsolach Xbox Series X|S i PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.