Star Wars Jedi: Survivor najlepszą grą w uniwersum Gwiezdnych Wojen? Pozytywne opinie dziennikarzy

Star Wars Jedi Survivor

Fani Gwiezdnych Wojen powoli odliczają dni do premiery najnowszej gry Star Wars Jedi: Survivor. Tymczasem Electronic Arts zaprosiło dziennikarzy i podzieliło się z nimi wycinkiem rozgrywki. Pierwsze opinie odnośnie gry są bardzo pozytywne.

Dziennikarze oceniają Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor – gameplay

Electronic Arts zaprosiło dziennikarzy do zagrania w Star Wars Jedi: Survivor. Na gameplayach opublikowanych przez różne redakcje i YouTuberów możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała rozgrywka. Z pierwszych opinii, z którymi możemy się zapoznać, wynika, że do dyspozycji graczy będzie półotwarty świat z 7 planetami do zwiedzania, liczne misje poboczne oraz możliwość personalizacji swojej postaci.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto chwalona jest bardzo dobrze rozbudowana opowieść. Według niektórych dziennikarzy Star Wars Jedi: Survivor ma być najlepszą grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Star Wars Jedi: Survivor, gameplay VGC

W 2019 roku ukazała się gra Star Wars Jedi: Fallen Order, która zdobyła bardzo przychylne opinie. Deweloperzy z Respawn Entertainment mieli trudne zadanie, żeby powtórzyć sukces poprzednika, ale wiele wskazuje, że im się to uda.

Według dziennikarzy Star Wars Jedi: Survivor ma być dojrzalszy, ciekawszy i mroczniejszy od poprzedniej części. Dodatkowo, w porównaniu do „Fallen Order” gracze otrzymają ulepszoną walkę i mobilność, a samo podróżowanie ma być przyjemniejsze.

Star Wars Jedi: Survivor, gameplay GamesRadar

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Fanom uniwersum Gwiezdnych Wojen pozostaje odliczać dni. Star Wars Jedi: Survivor ukaże się bowiem 28 kwietnia 2023 roku na PC, PS5 oraz Xboxach Series X|S. Jak Wam się podobają udostępnione gameplaye? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.