Star Wars Jedi Survivor nadal łatane przez twórców. Gra doczekała się kilku usprawnień wartych uwagi

Star Wars Jedi Survivor

Star Wars Jedi Survivor, które debiutowało pod koniec kwietnia 2023, obarczone było dość sporymi problemami. Głównie z tego powodu produkcja Respawn Entertainment zbierała spore cięgi, którzy usilnie próbowali załatać tę grę. Efekty tego widoczne są nawet dziś, niespełna rok po premierze, bo tytuł doczekał się ostatnio kolejnego patcha.

Star Wars Jedi Survivor z kolejną ciekawą aktualizacją

Star Wars Jedi: Ocalały
Star Wars Jedi Survivor

Ósmy z kolei patch do Star Wars Jedi Survivor w głównej mierze wprowadza kilka istotnych funkcji zarówno z dziedziny dostępności, jak i ogólnej rozgrywki. Deweloperzy zdecydowali się na wprowadzenie do gry trybu wysokiego kontrastu, dzięki czemu elementy na ekranie powinny jeszcze mocniej wyróżniać się od siebie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kolejną rzeczą jest opcja pingowania obiektów za pomocą dźwięków. Dzięki temu będziemy mogli lokalizować elementy otoczenia, z którymi będziemy mogli wejść w interakcję. Szczególnie przydatne to może być dla wszystkich, którzy lubią wiedzieć, co deweloperzy przed nimi ukryli.

Ciekawie prezentuje się też wprowadzenie opcji zwolnionego tempa. Dzięki temu możemy wybrać, o jakie wartości ma zwalniać czas wokół nas. Można to traktować jako swoiste ułatwienie zabawy, jednak dla niektórych może być to konieczne.

Star Wars Jedi Survivor
Star Wars Jedi Survivor

Nie zabrakło też usprawnień w dziedzinie wydajności i stabilności. Deweloperzy wspominają oczywiście o wszystkich platformach. Zdaje się jednak, że najbardziej pożądane to było wśród posiadaczy „blaszaków”.

Dobrze wiedzieć, że twórcom nadal na sercu leży jak najlepszy stan ich gry. Szkoda jednak, że nie dało się tego wprowadzić od razu, przy premierze. Możliwe, że wówczas ogólny odbiór Star Wars Jedi Survivor byłby znacznie lepszy.

Źródło: EA.com

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.