Star Wars Jedi Survivor — ile danych trzeba będzie pobrać, mając wersję fizyczną? Okazuje się, że sporo

Star Wars Jedi Survivor

W ostatnim czasie spore poruszenie wywołały doniesienia związane z tym, że pomimo posiadania fizycznej wersji Star Wars Jedi Survivor trzeba będzie pobrać z sieci dodatkowe dane. Naturalnie wywołało to wśród graczy spore poruszenie, zwłaszcza wśród tych którzy nie posiadają zbyt szybkiego łącza. Teraz zaś dowiedzieliśmy się, ile dokładnie będą ważyć pliki, które pobierzemy z serwerów Electronic Arts.

Star Wars Jedi Survivor będzie wymagał pobrania sporej ilości danych

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w sieci na płytach zawierających Star Wars Jedi Survivor znajdzie się jedynie plik ważący 62 GB. Oznacza to, że aby rozpocząć najnowszą część przygód Cala Kestisa będziemy musieli pobrać od 80 do nawet 90 GB dodatkowych danych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednocześnie trzeba mieć na względzie fakt, że twórcy zapewne przygotują jeszcze premierą łatkę, co może spowodować, że rzeczywisty rozmiar plików do pobrania będzie jeszcze większy.

Przeczytaj też: Ranking kart graficznych

Nie są to faktycznie zbyt dobre wieści, zwłaszcza dla osób, które nie dysponują w swoim domu internetem światłowodowym. Głosy krytyki kierowane w stronę twórców płyną niemal z każdej strony, bo niektórzy gracze czują się wręcz oszukani i nie widzą sensu kupowania fizycznych wydań gier.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.