Star Wars KOTOR Remake mógł zostać anulowany! Sony usuwa materiały z gry, fani boją się najgorszego

Star Wars: KOTOR Remake

Wszystkie ostatnie doniesienia związane ze Star Wars KOTOR Remake nie mogły napawać fanów tej pozycji przesadnym optymizmem. Kolejne wieści potwierdzały tylko, że gra mierzy się ze sporymi problemami i a w maju mogliśmy przeczytać, że nie ma pewności, czy kiedykolwiek doczekamy się jej premiery. Teraz oliwy do ognia dolało samo Sony, które zaczęło usuwać wszystkie wzmianki o tej pozycji ze swoich mediów społecznościowych.

Posty o Star Wars KOTOR Remake znikają z mediów społecznościowych Sony

Star Wars KOTOR Remake
Star Wars KOTOR Remake

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w sieci Sony zaczęło usuwać ze swojego kanału na YouTube zwiastun Star Wars KOTOR Remake. Jednocześnie przedsiębiorstwo zaczęło kasować wszystkie wzmianki na temat tej produkcji z innych swoich mediów społecznościowych.

Jedyną nieusuniętą wzmianką o tej produkcji jest wpis na blogu PlayStation, który datowany jest na wrzesień 2023 roku. W owym tekście znaleźć można osadzony odnośnik do wspomnianego wyżej trailera, jednak jak się okazuje, zmieniono jego widoczność z publicznego na prywatny.

Wychodzi więc na to, że Japończycy nie usunęli całkowicie wzmianek o grze ze swoich mediów społecznościowych, a jedynie ukryli przed oczami obserwatorów. Możliwe więc, że powrócą one w momencie, kiedy projekt wreszcie wyjdzie „na prostą”.

Przeczytaj też: Telefon do 800 zł

To jednak nie jest takie oczywiste, bo bazując na wszystkich poprzednich doniesieniach, nie zapowiada się, aby projekt ten doczekał się lepszych czasów. Nadzieja jednak zawsze umiera ostatnia. Entuzjaści Star Wars KOTOR powinni więc robić to, co robią do tej pory, czyli trzymać kciuki za tę produkcję, licząc, że kiedyś doczekają się jej oficjalnej premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.