Star Wars Outlaws z aspiracjami na najładniejszą grę 2024 roku. Nowy trailer zachwyca poziomem detali

Star Wars Outlaws

Mimo wtopy, jaką okazało się Skull and Bones, Ubisoft ma na ten rok zaplanowaną jeszcze jedną premierę, która może okazac się prawdziwym hitem. Mowa oczywiście o Star Wars Outlaws, które — przynajmniej pod kątem oprawy wizualnej — robi od samego początku ogromne wrażenie. Najnowszy trailer może tylko utwierdzać w przekonaniu, że francuski wydawca szykuje nam jedną z najładniejszych gier całego 2024 roku.

Star Wars Outlaws pokazuje pazur na kolejnym trailerze

Star Wars Outlaws — trailer

Ujawniony na GDC 2024 trailer Star Wars Outlaws ujawnia nie tylko nowe przerywniki filmowe, ale także daje wgląd w kilka całkiem ciekawie wyglądających ujęć bezpośrednio z rozgrywki. Widać na nich doskonale, że zachwycająca oprawa wizualna nie jest tylko domeną CGI, ale realnej pracy deweloperów odpowiedzialnych za ten tytuł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zwiastun daje nam też ciekawą perspektywę na możliwości gameplayowe, po których można sądzić, iż tytuł zaoferuje nie tylko sekwencje skradankowe, ale też takie bardziej pełne akcji, pościgów i wybuchów. Ciekawie prezentuje się też kwestia podróży kosmicznych, które na pierwszy rzut oka przypominają to, do czego przyzwyczaiły nas filmy George’a Lucasa.

Ostatecznie jednak o efektach pracy deweloperów odpowiedzialnych za Star Wars Outlaws przekonamy się dopiero po premierze. Ta ma nastąpić już w tym roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Na razie jednak czekamy na ujawnienie dokładnego terminu.

Źródło: YouTube: FGS

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.