Star Wars Outlaws zaprezentowane! Ubisoft ujawnia swoje nowe dzieło na Xbox Games Showcase

Star Wars Outlaws

Dzisiejszy Xbox Showcase poza całkiem interesującym zwiastunem Fable dostarczył nam jedną z gier, o których plotkowano już jakiś czas temu. Mowa oczywiście o produkcji Ubisoftu osadzonej w uniwersum stworzonym przez Georga Lucasa. Teraz już wiemy dokładnie, iż mowa o Star Wars Outlaws!

Star Wars Outlaws ma zadebiutować już w przyszłym roku

Star Wars Outlaws

Sam zwiastun pełen akcji zarysował nam już postać głównej bohaterki, a także w pewnym stopniu wyjawił niektóre założenia tego projektu. Ważną informacją w kontekście tej gry jest fakt, iż za przygotowanie jej odpowiada uznane studio Massive Entertainment.

Na ten moment tytuł ten zapowiada się jako całkiem ciekawa pozycja od wydawcy innego niż Electronic Arts, które przez lata wyłącznie zajmowało się tworzeniem gier opartych o to IP.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kiedy Star Wars Outlaws zadebiutuje? Dokładana data premiery nie została podana, wiemy jedynie, że debiutu możemy spodziewać się w 2024 roku. O ile oczywiście po drodze nie trafią się żadne opóźnienia…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.