Stardew Valley wkrótce z aktualizacją 1.6. Ujawniono datę premiery patcha i fenomenalne wyniki sprzedaży

Stardew Valley

Stardew Valley świętowało wczoraj swoje 8. urodziny. Właśnie z tej okazji Eric Barone – twórca gry – podzielił się wiadomością, na którą czekało wielu fanów wspomnianej produkcji. Deweloper ujawnił bowiem dokładną datę premiery aktualizacji 1.6, a także podzielił się nowymi wynikami sprzedaży.

Aktualizacja 1.6 do Stardew Valley z datą premiery. Wyczekiwany patch trafi najpierw na PC

Zgodnie z przekazanymi informacjami aktualizacja 1.6 do Stardew Valley zadebiutuje już 19 marca 2024 roku. W pierwszej kolejności patch zostanie udostępniony wyłącznie na komputerach osobistych. Na konsolach oraz urządzeniach mobilnych wyczekiwana „łatka” ukaże się natomiast „tak szybko, jak to możliwe”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Patch 1.6 ma być ostatnią większą aktualizacją zawartości dla Stardew Valley. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gracze mogą liczyć m.in. na kolejny duży festiwal w miasteczku, nowe przedmioty czy kwestie dialogowe. Dodatkowo użytkownicy komputerów osobistych otrzymają możliwość zabawy w kooperacji w aż 8-osobowym gronie.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Barone podzielił się także nowymi wynikami sprzedaży Stardew Valley. Okazuje się, że wspomniana produkcja rozeszła się już w ponad 30 milionach egzemplarzy. Twórca przypomniał również, że aktualnie trwa światowa trasa koncertowa, a niedługo fani będą mogli sięgnąć po książkę kucharską z przepisami na potrawy ze świata gry. Deweloper nie zapomniał też podziękować swojej społeczności.

Na koniec warto przypomnieć, że Stardew Valley dostępne jest na PC, a także na konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Gra doczekała się również wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Mieliście przyjemność zapoznać się ze wspomnianą produkcją? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, czy czekacie na nową aktualizację!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.