Xbox Polska ma ponad 50 porad dla graczy Starfield! Przydatne wskazówki obejmują wiele aspektów gry

starfield

Starfield od momentu premieru cieszy się naprawdę dużą popularnością. Jak informowaliśmy wczoraj, w niedzielny wieczór przy produkcji Bethesdy czas spędzało jednocześnie nawet 331 tysięcy osób. Teraz natomiast Xbox Polska udostępniło przydatny materiał, który zawiera ponad 50 porad do Starfield.

Ponad 50 porad do Starfield od Xbox Polska

50 porad do Starfield od Xbox Polska

Na YouTube’owym kanale Xbox Polska pojawił się bardzo interesujący materiał dotyczący kosmicznego RPG Bethesdy. Twórcy mają bowiem ponad 50 porad do Starfield – obejmują one między innymi poruszanie się po planetach, walkę, pilotaż, przedmioty, umiejętności oraz kompanów. Jak podają autorzy materiału, te wskazówki przydadzą się szczególnie na początku przygody.

Udostępnione wideo powinno zainteresować zwłaszcza niedoświadczonych graczy, ale również takich, dla których mechaniki nie zostały wystarczająco dobrze wytłumaczone „przez grę”. Choć niektóre porady mogą wydawać się dość oczywiste, Starfield jest bardzo rozbudowaną produkcją, więc część kwestii mogła nam po prostu umknąć w natłoku informacji.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Kup Starfield

Przypominamy, że Starfield zadebiutował 6 września 2023 roku. Gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Tytułem można cieszyć się również w ramach usługi Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.