Starfield zmieniony nie do poznania! Ostatnia aktualizacja zdziałała cuda

Starfield

Starfield doczekał się aktualizacji, która wprowadziła do gry ponad 100 poprawek. Okazuje się, że były one większe, niż mogliśmy przypuszczać. Porównanie dokładnie pokazuje, jak zmieniła się gra.

Starfield z nową aktualizacją. Porównanie przed i po

Przypomnijmy, że ostatnia aktualizacja Starfield wprowadza naprawdę sporo poprawek. Wśród nich znajdują się m.in. łatki graficzne, animacji czy umiejętności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeden z poprawionych elementów możemy zauważyć w powyższym poście na Reddicie. Użytkownik przygotował bowiem porównanie, które pokazuje, jak zmieniło się oświetlenie niektórych pomieszczeń.

Trzeba przyznać, że efekty są wręcz oszałamiające. W przypadku niektórych lokacji Starfield wygląda zupełnie inaczej – nieco bardziej cyberpunkowo.

A to przecież tylko naprawa oświetlenia. Sama aktualizacja w kwestii graficznej zmienia o wiele więcej, np. ulepsza cienie kontaktowe oraz niektóre efekty.

Warto jednakże wspomnieć, że na razie update znajduje się w fazie beta i jest dostępny wyłącznie na Steamie. Na Xboxy Series X|S powinien trafić w przyszłym tygodniu.

Źródło: Reddit, The Gamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.