Starfield doczeka się ogromnej aktualizacji! Bethesda zapowiada szereg licznych poprawek

Starfield

Starfield pojawił się na rynku już kilka miesięcy temu. Jedni tę grę kochają, inni nienawidzą. Niemniej Bethesda nadal nad nią pracuje, o czym świadczy także niedawna zapowiedź nowej aktualizacji.

Bethesda zapowiada nową aktualizację Starfield

Jak zapowiada Bethesda, najnowsza aktualizacja Starfield obejmie aż ponad 100 poprawek. Wśród nich znajdują się m.in. naprawy bugów związanych z zadaniami i ulepszenia graficzne, w tym dodatkowe wsparcie dla szerokich ekranów oraz ulepszone tekstury, cienie i oświetlenie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto zmienione zostaną cienie okalających planety pierścieni i geometria dysku słonecznego. Natomiast pełny opis patcha pojawi się w przyszłym tygodniu.

Deweloperzy podają, że aktualizacja pojawi się w Steam Beta już 17 stycznia. Reszta graczy będzie mogła ją natomiast pobrać 2 tygodnie później.

Źródło: GamesRadar+

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.