Starfield jeszcze nie wyszedł, a gracze już planują fanowską aktualizację. Chcą naprawić błędy gry

Starfield

Bethesda słynie już z tego, że jej gry borykają się w momencie premiery z mniejszymi lub większymi problemami. Dobrze wiedzą o tym gracze, którzy chcą tym razem „wyprzedzić” deweloperów. Z tego względu planują już przygotowanie fanowskiej aktualizacji do Starfield, która naprawi różne przeoczone przez twórców bolączki tytułu.

Fani przygotowują się do stworzenia Starfield Community Patcha

Zwiastun Starfield

Rzecz jasna nie da się jeszcze stwierdzić, czy gracze będą mieli jakiekolwiek większe trudności z poprawnym działaniem Starfield. Doświadczenie z produkcjami Bethesdy wskazuje jednak na to, że szanse na taki rozwój sytuacji są całkiem wysokie.

Fani nie zamierzają więc czekać i już od około roku przygotowują się do stworzenia Starfield Community Patcha. Łatka społecznościowa skupi się na poprawie tego, co pominą deweloperzy w premierowym wydaniu gry – błędów, literówek i innych tego typu niespójności.

Zespół modderów chce upewnić się, że jest gotowy na wrześniowe wydanie tytułu. Pierwszym krokiem będzie naturalnie zagranie w niego, aby zebrać potrzebne informacje o problemach zarówno od społeczności, jak i szerszej bazy graczy.

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Starfield

Tymczasem przypomnijmy, że Starfield zadebiutuje dokładnie 6 września 2023 roku. Gra zostanie wydana na PC oraz Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.