Starfield dostanie wsparcie AMD FSR 3. To świetna wiadomość dla graczy z budżetowym sprzętem

Starfield

Bethesda ogłosiła niedawno miłą wiadomość dla graczy, którzy posiadają nieco bardziej budżetowy sprzęt. Okazuje się bowiem, że do gry trafi FSR 3 od AMD. Technologia stanie się częścią przyszłej aktualizacji w wersji Beta na Steamie.

Starfield ze wsparciem FSR 3

Zwiastun Starfield

Zgodnie z niedawnym ogłoszeniem, Starfield wzbogaci się o kolejną technologię skalowania. Gra wspierała już bowiem wcześniej DLSS od Nvidii, a teraz doczeka się również implementacji konkurencyjnego rozwiązania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Chodzi tutaj o FSR 3 od AMD, który zacznie być obecny w Starfield od momentu przyszłotygodniowej aktualizacji. Ta trafi najpierw do wersji Steam beta produkcji Bethesdy.

Przypomnijmy, że FSR 3 wspiera karty graficzne od Radeon RX 590 i nowsze. AMD zaleca jednak GPU przynajmniej z serii RX 5000.

Jeśli chodzi o posiadaczy kart Nvidii, do technologii FSR 3 potrzebne są te z serii GTX 10. Tutaj jednakże podobnie jak w przypadku AMD, rekomendowane są karty od RTX 20 wzwyż.

Niestety nic nie wskazuje na to, aby FSR 3 znalazł się również na Xboxach. Ogłoszenie dotyczy bowiem wyłącznie PC-towej wersji gry.

Źródło: PCGamesN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.