Porównanie lądowania na planetach w Starfield z innymi kosmicznymi grami na jednym nagraniu

Starfield

Już jutro gracze wyczekujący najnowszej produkcji Bethesdy będą mogli cieszyć się eksplorowaniem kosmosu w grze. Jednak osoby, które zdecydowały się na zakup edycji Premium lub Kolekcjonerskiej, w ramach wczesnego dostępu mogą sprawdzać tytuł od kilku dni. Wśród nich znajduje się również gracz, który postanowił porównać lądowanie na planetach w Starfield z innymi tytułami oferującymi podobną mechanikę.

Porównanie lądowania na planetach w grach Starfield, Elite Dangerous, Star Citizen i No Man’s Sky

Porównanie lądowania na planetach w grach Elite Dangerous, No Man’s Sky, Star Citizen oraz Starfield

Mogłoby się wydawać, że jednym z bardziej interesujących elementów w grach oferujących możliwość eksploracji kosmosu będzie mechanika lądowania na planetach. Okazuje się jednak, że w Starfield ten aspekt został uproszczony, a gracze mogą zobaczyć jedynie gotową animację statku, bez żadnego wpływu na sterowanie. Jeden z graczy postanowił w związku z tym stworzyć krótki materiał przedstawiający porównanie dużych tytułów o tematyce kosmicznej.

YouTuber Glarusa wziął na tapet Elite Dangerous, No Man’s Sky, Star Citizen oraz, oczywiście, Starfield. Jak można zauważyć na opublikowanym wideo, produkcja Bethesdy na tle innych gier kosmicznych w zakresie lądowania na planetach oferuje najmniej ciekawe wrażenia. Trzeba jednak pamiętać, że Star Citizen czy Elite Dangerous są symulatorami kosmicznymi. W związku z tym elementy dotyczące startu czy lądowania na planetach zostały przez twórców bardziej dopracowane.

Zobacz też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Starfield

Przypominamy, że produkcja Bethesdy ma swoją premierę już jutro – 6 września 2023 roku. W Starfield zagramy na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Gra od momentu debiutu trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.