Starfield z mieczami świetlnymi i mocami Jedi? Dzięki tej modyfikacji to możliwe

Starfield

Modyfikacje na dobre rozgościły się w Starfield, więc gracze już prześcigają się w coraz to oryginalniejszych pomysłach. Ten opisywany w tym tekście jest szczególnie ciekawy. Dodaje on bowiem do gry… miecze świetlne i moce Jedi.

Starfield – modyfikacja na miecze świetlne i moce Jedi

Co prawda ostatnio nie narzekamy na brak jakościowych gier z uniwersum Star Wars, ale im więcej tym lepiej. Dlatego też warto zwrócić uwagę na pewnego ciekawego moda do Starfield.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodaje on do gry miecze świetlne, które są zdolne do blokowania ciosów oraz pocisków. Ponadto mod oferuje również nową umiejętność w drzewku walki.

Taka modyfikacja nie byłaby kompletna bez mocy Jedi. Ich działanie można zobaczyć na poniższym nagraniu:

Fani Gwiezdnych wojen mają więc kolejną ciekawą pozycję do sprawdzenia. Kto by się spodziewał, że będzie to właśnie Starfield.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.