Starfield na Xbox Series X|S dostanie wsparcie modów. Todd Howard zapewnia, że Bethesda nie złamie obietnicy

Starfield

Starfield był jedną z największych premier 2023 roku, ale według wielu graczy gra nie spełniła oczekiwań. Niemniej Bethesda wciąż wspiera swoje najnowsze dzieło, a ostatnio Todd Howard został ponownie zapytany o wsparcie modów na konsolach. Przedstawiciel Bethesdy poinformował, że firma nie złamie obietnicy i mody do Starfield na XSX|S w dalszym ciągu mają się pojawić.

Starfield dostanie wsparcie modów na Xbox Series X|S – Todd Howard uspokaja graczy

Podcast Kinda Funny Games z Toddem Howardem

W najnowszym odcinku podcastu Kinda Funny Games wziął udział legendarny Todd Howard. Szef Bethesdy w pewnym momencie został zapytany o wsparcie modów w konsolowej wersji Starfield, które to firma obiecała już bardzo dawno temu. Mężczyzna odpowiedział, że nic się w tej kwestii nie zmieniło i wsparcie dla modyfikacji w Starfield na Xbox Series X|S „na 100% się pojawi”, bo jest to dla niego „bardzo ważną kwestią”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety Todd Howard nie poinformował, kiedy dokładnie nadejdzie rzeczone wsparcie, ale pozostaje nam trzymać kciuki, że prędzej niż później. W swojej wypowiedzi przedstawiciel Bethesdy zdradził także, że mody cieszą się ogromną popularnością w Falloucie i Skyrimie, a same narzędzie moderskie Creation Kit nadal utrzymuje przy życiu wiele gier Bethesdy.

Kiedy wsparcie dla modyfikacji w konsolowej wersji Starfield zostanie w końcu zaimplementowane, na pewno o tym poinformujemy. A Wy gracie jeszcze w Starfielda? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: YouTube (Kinda Funny Games)

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.